Cupe for fun!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cupe for fun!

Organizare de cupe for counter strike 1.6 in special
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 11:18 pm

In primul rand bine ati pe venit pe forum, dupa care vreau sa va doresc multa bafta la acest miniturneu.
Eu am sa va rog pe fiecare in parte sa isi lase cateva date personale dupa modelul de mai jos:

NIck:
Id:
Motiv pt care vrei sa joci:
Alte preferinte/obiectii/propuneri:

Urmati acest model cand va lasati datele pentru a-mi fi mai usor de administrat si sa ne distram sa nu pierdem timpul pe forumuri.



Clanul se numeste -=g-uNOT=-Jr. (pentru necunoscatori sunt in stransa legatura cu clanul -=g-uNOT=-, ei fiind considerati juniori clanului -=g-uNOT=-)
In principiu caut 5 oameni foarte buni, dar daca se dovedeste ca nu sunt 5 si sunt 2 sau e doar unu singur care se ridica la nivelul cerut, atunci doar unu va intra, dar daca se dovedesc a fi 8 jucatori extrem de buni pe toti 8 ii vom lua (desi cam putin probabil). Dar MULT SUCCES!



Reguli

-Serverul pe care se vor disputa toate meciurile este al meu.
-IP-ul serverului il voi posta in momentul in care s-au inscris suficiente persoane pentru a disputa un miniturneu
-ID-ul meu este: jackal_the_only_one
-Pentru 6 persoane pe server latency este numai bun pentru disputarea unui meci decent.
-Se va face demo la fiecare meci plus poze daca se solicita de catre adversar, sau cel care supravegheaza meciul observa ceva suspect.
-Eu voi fi spectator la aproape toate meciurile sper, dar posibil sa nu fiu singur.

Ms anticipat!


Ultima editare efectuata de catre THE_JACKAL in Vin Sept 05, 2008 10:56 am, editata de 7 ori
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Tutorial scurt   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 11:50 pm

Pentru incepatori pe forumuri:
- apasati pe REPLY
- urmati modelul scris mai sus prin copierea lui cel mai usor, doar ce e cu verde

Exemplu:
NIck: THE_JACKAL
Id: jackal_the_only_one
Motiv pt care vrei sa joci: Vreau sa arat ca sunt cel mai bun si ca merit
Alte preferinte/obiectii/propuneri: E totul ok, let's have some fun!
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Sol1tary
Vizitator




Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: DATE   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 10:48 am

NIck:Sol1tary^
Id:moisoiu_silviu1989@yahoo.com
Motiv pt care vrei sa joci:hmmm...pt k joc de ceva timp cs si vreau intrun clan Wink (lol! Smile
Alte preferinte/obiectii/propuneri:vreau sa fie cv serios Very Happy Exclamation
Sus In jos
RazER

RazER


Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/09/2008

Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: CeReRe...   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 11:03 am

NIck: RazER (am mai jucat pe sv cu nick-ul *pRO*RazER)
Id:andrewdude2007@yahoo.com
Motiv pt care vrei sa joci: vreu sa intru in clan si sa devin mai bun decat sunt Twisted Evil
Alte preferinte/obiectii/propuneri: totul e zooper, astept sa incepem What a Face


Ultima editare efectuata de catre RazER in Vin Sept 05, 2008 11:09 am, editata de 2 ori
Sus In jos
n00b<
Vizitator




Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 11:05 am

NIck:n00b<>saybot / Ns5
Id:perfecttavi91
Motiv pt care vrei sa joci: "Be the best" si fraternitate.
Alte preferinte/obiectii/propuneri:Vreau sa excelez ca awp'ist ...d la 2good4u la MasterShot, Advanced zoomless si cam atat. Razz Twisted Evil Razz Twisted Evil afro
Sus In jos
ExP
Vizitator




Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 11:11 am

Nick:ExP
ID:cristeaflorin007@yahoo.com
Motivul pt care vrei sa joci:E de a intra intr-un clan bun unde pot fi de ajutor pentru coechipierii mei si pentru ca am jucat cs si sunt foarte bun.
Alte preferinte/obiectii/propuneri:deja astept sa incepem macelul lol! lol! lol! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
A|3X
Vizitator




Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: DATE   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 11:19 am

NIck:A|3X
Id:tioacaalexandru
Motiv pt care vrei sa joci:sa intru in clan
Alte preferinte/obiectii/propuneri:nimik
Sus In jos
IS
Vizitator




Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 11:34 am

NIck: IS-95-AND
Id: abgbeb_61
Motiv pt care vrei sa joci: Sa ma distrez, si sa vad care imi sunt puterile in cs
Alte preferinte/obiectii/propuneri: Sa inceapa odata Wink cheers
Sus In jos
43v3r




Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/09/2008

Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 11:59 am

NIck: 43v3r
Id: raducuforever@yahoo.com
Motiv pt care vrei sa joci: Vreau sa imi arat talentu Smile))
Alte preferinte/obiectii/propuneri: nu mai am nimic de obiectat
Sus In jos
PuF
Vizitator




Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Hello   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 12:04 pm

NIck: PuF
Id: p_levi19@yahoo.com
Motiv pt care vrei sa joci: De Fun Very Happy
Alte preferinte/obiectii/propuneri: Nimic
Sus In jos
d!E




Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/09/2008

Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 12:41 pm

NIck: d!E
Id: reeeed92 si de steam si de mess
Motiv pt care vrei sa joci: 4fun
Alte preferinte/obiectii/propuneri: Nimic
Sus In jos
**g|p$y*
Vizitator




Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 1:04 pm

nick: **g|p$y**
id: andrewzuzu94@yahoo.com
motiv: ma gandeam de mult sa dau o proba sa intru un clan pentru ca stiu ca este un clan f bun si vreau sa fac parte
alte preferinte/obiectii/propuneri: am o propunere faceti probele sa fie totusi nu chiar exagerat de grele
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 1:45 pm

Acestia sunt cei 10 care se vor lupta pentru aderarea la clan!
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Empty
MesajSubiect: Re: Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!   Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat! Icon_minitime

Sus In jos
 
Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lasati aici datele dupa modelul prezentat!
» Lasati aici datele dupa modelul prezentat!
» Va rog sa va lasati aici datele dupa modelul prezentat!
» Grupele vor fi postate aici
» Salut aici clanu Ev1L^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupe for fun! :: |>CUPA TERMINATA :: Inscrieri pt mini turneu-
Mergi direct la: