Cupe for fun!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cupe for fun!

Organizare de cupe for counter strike 1.6 in special
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Reclamatii

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 4:20 pm

Aici vom purta discutii civilizate despre cupa, in special reclamatii.
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Luki
Vizitator




Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:53 pm

In uram desfahurari meciului d azi as dori sa depun aceasta reclamatie deoarece nu sa respectat urmatoare reguli:
1. Echipele pot comunica in timpul meciului doar prin intermediul Clan-Leader-ului. In caz contrar echipa va fi sanctionata cu un avertisment.
7. Jucatorii nu au voie sa foloseasca comanda say, doar say_team
-aici clanul advers a vb p say mai mult d cat a vb admnul tot meciul din care au fost sanctionati doar d 2 ori probabil pt ca nu au vazut admini.. dar am vazut noi iar dovada e urmatoarea :
Message from Admin (Karne): IFV aveti 2 avertismente
(Terrorist) (evo)>[Catal1n] : iar vb astia pe say?
.......aici sunt schmele si nu as vrea sa l divulg p forum..dak e ceva arat toata consola la un admin...
Message from Admin (Medalioane): luatziva papa
(Terrorist) (evo)>Luki CL : hai mai o tura

(Terrorist) (evo)>Luki CL : drepata x2

-IFV- areleu<3MARINIC@ : v3d3m p0z3L3

Message from Admin (Medalioane): last cod round
*** -IFV- areleu<3MARINIC@ killed (evo)>[Catal1n] with a headshot from m4a1 ***
Message from Admin (Medalioane): last cod round
(evo)>Crow>TnT killed -IFV- DarKnesSs-dSp [cL] with ak47
(evo)>Luki CL (RADIO)

asta fiind dupa al 2 lea avertisment.. dar inainte d primul au mai fost o multime.. am poza
8. La 3 avertismente in timpul meciului, echipa in cauza va pierde meciul cu 30-0.
Alta chestie c as mai dori sa reclam e ..d c un jucator a luat slay d la me din echipa in timpul meciului? chiar la inceput d runda Neutral..dak nu ma insel in runda 27
P.S nu vreau sa castig asa .. dar regulamentul e regulament s aplica la toata lumea
As dori sa mi s raspunda cand mai curand .
MS.
Sus In jos
mL7
Vizitator




Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:56 pm

Am avut si eu o problema in timpu meciului wyGd | vs. -nWs- ...intr-o runda mi-a iesit un jucator,si am luat un avertisment..si mi-a zis ca a luat kick:| stie cineva ceva?(nu a facut screen k nu considera important)
Sus In jos
Luki
Vizitator




Reclamatii Empty
MesajSubiect: P.S.   Reclamatii Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 6:01 pm

Si in poza facauta ca sa s vada dak e codat sau nu.. s vede ca s scriea p say Smile
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 6:05 pm

Ok , ms ca m-ai instiintat.
DIn pacate admini care stau spectatori nu vad ce scriu cei vi decat cand sunt morti si scriu ceva de aceea s-au dat 1 avertisment pt ca au vorbit si al doilea pt ca s-a dat un retry.
Am sa vizionez acum demo-ul sa iti raspund mai exact.
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Luki
Vizitator




Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 6:07 pm

MS. Astept raspuns Smile
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 6:10 pm

Si in legatura cu kick-ul iti pot zice clar ca nu a dat vreun admin kick, si ca si eu am patit la fel Wink) azi am apasat o tasta F8 parca sa le zic sa duca lung si mi-am luat kick. Daca vezi ceva dubios pe hltv si mai concret te rog sa ma anunti ml7
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 6:53 pm

M-am uitat pe demo si nu se vede ce scriu playerii pe say Neutral, sincer imi pare rau in acest caz insa meciul a fost anulat deoarece un jucaotr al -IFV- e suspect. Dar in alte cazuri va rog sa veniti cu dovezi palpabile adica poze printuri.
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 3:01 pm

clanu Idle s-au retras din cupa si noi o sa avem doar 2 meciuri jucate. Noi ar trebui sa luam 30 de puncte pt abandon sa avem tot 3 meciuri jucat la fel ca celelalte clanuri din Grupa C!
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 3:09 pm

areleu a scris:
clanu Idle s-au retras din cupa si noi o sa avem doar 2 meciuri jucate. Noi ar trebui sa luam 30 de puncte pt abandon sa avem tot 3 meciuri jucat la fel ca celelalte clanuri din Grupa C!
Deci ai zis bine "s-au retras din cupa" uite print de la mess aici, in convorbirea purtata intre mine si celalalt clan lider am pus intrebarea daca aman sau nu, si acesta mi-a raspuns clar "ne retragem". Diferenta intre a te retrage si nu se prezenta e mare. Daca acesta nu imi raspundea la mesaje sau nu era pe messenger si pana la ora 16:15 nu erau prezenti pe server se considera "Neprezentare" prin urmare la fel cum am facut ci cu celalalt clan care s-a retras [FXxX], toate meciurile nedisputate au fost anulate uite aici pentru a te convinge uita-te la grupa A si vei observa acelasi lucru.
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 3:18 pm

mai omule... au ABANDONAT!si tie iti convine k ati jucat 3 meciuri
noi doar 2 prietene... e corect asa? nu ma intreseaza pe mine de alte grupe...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 3:19 pm

ECHIPELE TREBUIE SA AIBE ACELASI NUMAR DE MECIURI!!!
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 3:23 pm

areleu a scris:
mai omule... au ABANDONAT!si tie iti convine k ati jucat 3 meciuri
noi doar 2 prietene... e corect asa? nu ma intreseaza pe mine de alte grupe...
Pe mine ma intereseaza alte grupe si daca nu iti place nu am ce sa iti fac nu e dupa bunul plac. Vad ca iti place sa ma contrazici fara argumente, cand vei avea argumente si dovezi atunci vorbim pana atunci singurul lucru care il fac este sa respect decat adevarul si sa fiu cinstit.
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 3:45 pm

de ce draqu nu mai raspunde'ti ??? v'am spus totul VERDE IN FATZA !!! vreau raspunsuri !!! sau v'ati inghitit limba ??? sau va chinuitzi sa imi stergeti posturile ???
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeDum Oct 05, 2008 3:58 pm

Vizitato a scris:
de ce draqu nu mai raspunde'ti ??? v'am spus totul VERDE IN FATZA !!! vreau raspunsuri !!! sau v'ati inghitit limba ??? sau va chinuitzi sa imi stergeti posturile ???
Posturile oamenilor incompetenti si redusi mintal care altceva in afara de injuraturi si insulte nu stiu sa vorbeasca le sterg pentru ca nu au ce cauta aici!
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Luki




Mesaje : 3
Data de înscriere : 29/09/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 12:14 am

Doresc ca admini sa s uite la acest demo si apoi sa ia o decizie in privinta meciului http://files.filefront.com/anddem/;12021183;/filei
Ms.
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 12:19 pm

1. Echipele pot comunica in timpul meciului doar prin intermediul Clan-Leader-ului. In caz contrar echipa va fi sanctionata cu un avertisment.
7. Jucatorii nu au voie sa foloseasca comanda say, doar say_team.
8. La 3 avertismente in timpul meciului, echipa in cauza va pierde meciul cu 30-0.
Aceasta regula nu a fost respectata de catre clanul -nWs-.
-nWs-ZGu si -nWs-sRL au folosit comanda say fara a fi clan lider si drept urmare aditionand un avertisment la celelalte doua primite pe parcursul meciului clanul (evo)> castiga meciul cu 30-0.
Clic aici pt poze1; 2; 3.
Daca sunteti de alta parere astept reply.
GG all si felicitari (evo)> pentru calificare.
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECLAMATII
» RECLAMATII

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupe for fun! :: |>CUPA TERMINATA :: RECLAMATII-
Mergi direct la: