Cupe for fun!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cupe for fun!

Organizare de cupe for counter strike 1.6 in special
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Oare sa fie codati in cupa??

In jos 
2 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:48 pm

Ziceti-va parerea : hltv aici
sau poze aici
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
-IFV- Da
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: doamne   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:56 pm

chiar nu intelegeti ca nu stim ce e ala cod ??? suntem doar prea buni !!! atata tot !!!
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: hahaha   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 9:54 pm

-=g-uNOT=- !!! recunoaste'ti ca va este frica !!! ati vazut cat de buni suntem si va simtiti amenintati !!! va e frica ca o sa pierdeti prorpia cupa !!! =)) !!!
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:00 pm

1 la mana nu imi este frica de nimeni
2 nu am fost singurul care v-a reclamat dintre arbitrii, nici macar nu te-ai sichisit sa te uiti pe demo
3 eu am pus la dezbatere pentru ca sunt fair-play, pentru ca altfel erati iesiti direct dupa meci-ul cu (evo)>
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:04 pm

1 la mana m'am uitat pe demo de 2 ori
2 la mana tu si cu adminii tai sunteti PREA PRAF daca nu stiti cum se joaca si nu ati auzit de sunet nu mai ziceti ca suntem codati
3 la mana areleu este unul din cei mai buni pe judetul constanta la counter-strike , se poate demonstra asta oricand !!! veniti in constanta , facem meci la sala si vedeti
4 la mana NU SUNTEM !!! NU AM FOST !!! SI NICI NU VOM FI CODATI !!! jucam doar de fun
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: clar?   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:07 pm

v'ati lamurit baietii ???
Sus In jos
MacK3
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Mdea   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:16 pm

pei voi ca sa va convingeti...trebuie sa trimiteti demo`...la bucuresti...Smile))=)) ca sa`l vada aia ca NU JUCAM CU CODURI.....si ca areleu este printre cei mai buni din cta...!!dar daca vedeti unu mai bun ca voi...gata...COD-COD...-AIM-WALL...s.m.m.d...!!mai uitati-va fratlilor si alte demo`uri pe net...din pgl...teg...sa vedeti akolo....o sa spuneti din start...ca au COD...Smile)=)) akolo sa vedeti cum se joaca la sunet...sau voi cand jucati nu aveti boxe...Smile)=))....!!
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:18 pm

nici nu mai stiu de ce ne batem capu ... se vede clar ca astia sunt niste ratati care fac cupa doar ca sa o castige ei ... e clar in puii mei ... sunt niste copii de 14-15 ani care s'au trezit si ei ca vor sa faca cupa de counter-strike da nici macar nu stiu cu ce se mananca sportu asta ... apropo baietii ... stiti ce e ala head =))???
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:22 pm

Chiar daca nu am nici o legatura cu subiectul acesta,si nu stiu ce sa intamplat,mi se pare ca prea suferi...Copii de 14-15 ani?hahahahahhaha mor de ras aici...tie nu iti dau mai mult de 13...JUCATI MULT VBITI PUTIN...Cel mai bun din constanta?huh?=)) AI LASAMA...zimi clanuri de pgl din constata ...si in primu rand...A FOST ALA IN PGL SAU...pt ratati...ARE MACAR STEAM? daq a fost pgl atunci respect;)
Sus In jos
areleu
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:24 pm

bai baieti... ati organizat si voi o cupa in viata voastra si va luati arfe... cand o sa jucati voi pe gathernetwork , etc. atunci sa imi spuneti mie codat... poze , demo , am steam , va dau si acount de steam:) dar nu am vazut oameni ca voi!
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:27 pm

stii ce e ala gatherwork?aoleu...mai dat p spate ... bravo...hahahahha=)) c mare smecher te crezi...si inq ceva...ORGANIZEAZA TU O CUPA(nu o organizez eu,nici nu sunt din clanu lor sau altceva,sunt doar un cl dintrun alt clan) SA VEZI CE STRES E SA O FACI SA IASA BINE...NU POTI SA LE CERI MAI MULT DACA NU AI PLATIT TAXA PENTRU A INTRA IN CUPA...DACA VREI CUPE SERIOASE SI ASTEA DUTE LA ACL...CUPA LALEAGANE...SAU CHIAR PGL ...hai pa si pussy;)
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: mL7   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:27 pm

mL7 , stay calm ca are steam si este cum am spus Wink unul dintre cei mai buni din constanta , nu cel mai bun , a fost in pgl si inca mai e daca nu ma insel Wink !!! si as avea o rugaminte la tine mL7 ... uite'te si tu la demo si la poze si zi'mi ce parere ai Wink !!!
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: mda   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:28 pm

mL7 ... inca ceva ... nu le'am zis ca nu au organizat bine cupa Wink dar sa nu se mai oftice ... atata tot ... insist sa te uiti la poze si la demo !!! succes
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:30 pm

o sa ma uit maine,cu siguranta...si inca ceva..Inca mai este in pgl?Adica l-ati luat in clan doar pentru cupa asta?sau are doua clanuri?daca inca maie ste as dori si eu sezonu/echipa/diviza Smile respect daca a fost;)
Sus In jos
MacK3
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Doamneeee   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:32 pm

uitati-va fratilo aici astia au coduri..Smile)=)) sau voi n`ati auzit de Eq-PgL...Smile))=))...va zic eu ca au coduri CLAR...Smile)...de`alea care nu se vad cand adminu face poze...sau cu HLTV`u...Smile)=))...doamnee..ratatilor...Smile)=))nu stiti ce e ala counter are dreptare dSp...Smile)
Sus In jos
areleu
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:33 pm

mL7 te rog... ma lasi cu suferintele tale? dc mi-as bate capu cu o cupa? sa fim seriosi... intr-o cupa adevarata trebuie sa ai sponsori... astea sunt 4 fun! in fine nu sunt un jucator pro
nimeni din romania nu e pro... si ca sa iti demonstrez faptu asta vezi demo-uri cu echipa din afara: nu dau nume!
si sunt sigur k esti fanu lu kaNetwe sau mscAMARU'
Sus In jos
areleu
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:35 pm

ml7 sezonu asta ma inscriu... Razz te oferi sa imi platesti pgl'u?:"> ms ! tag bM : baietii de la mare $/\|_
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:41 pm

"si sunt sigur k esti fanu lu kaNetwe sau mscAMARU'"


Ai lasama...nu ma uit la demo-uri din afara?Neutral Chiar azi a fost finala wcg suedia...Neutral black (parca sau blanck) vs. SK ..Neutral am vazut meciul de pe nuke si cel de pe train si putin din prelungiri...

Sa iti platesc taxa pt pgl?Ai ce smecher esti tu... Nu iti convine cupa?atunci PA SI PUSSY te crezi atat de pro incat bati si teg-u din cate vad..Neutral...si nu miai raspuns..cati ani ai?
Sus In jos
areleu
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:53 pm

nu tre sa iti dau tie informatii despre mine... nu sunt obilgat... repet nu sunt pro! sunt GAMER :-j te-am dat pe spate;)
interviuri: Perry a spus intr-un interviu ca ei nu sunt pro sunt GAMERI!
pacat k nu te uiti la demo-uri din afara
ai ce invatat;)
Sus In jos
areleu
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:54 pm

invata* scz:">
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 10:57 pm

"pacat k nu te uiti la demo-uri din afara
ai ce invatat;)"

CITESTE-MI POSTUL DE MAI SUS:| te grabesti cu comentariile...si IARASI NU MIAI ZIS VARSTA TA ...da' numai insist...singuru om rational e dsp din cate vad..Neutral respect pt ala..nu se baga la cearta,nu injura,vbeste k lumea..cere opinii...Neutral respect pt ala pt restu...c sa zic...va zic SEKATURI...atata tot
Sus In jos
areleu
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 11:06 pm

vezi tu ca ma cert? in fine :-j eu te respect si nu ma iau la cearta cu TINE.
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 11:17 pm

dar sincer ... luati'o altfel ... cine mai facea atata taraboi pe server daca stia ca a fost prins in fapta ... ??? la asta nu va ganditi Neutral ...
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 11:20 pm

codati* sorry
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 11:20 pm

dSp...clanu vostru e de steam on?...+ma uit maine p hltv stati calmi vbesc cu organizatorii..astea astea..Neutral all 4 fun Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oare sa fie codati in cupa?? Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Oare sa fie codati in cupa??
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ANUNTURI cupa
» Iata PREMIILE pe care le puteti castiga in aceasta cupa:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupe for fun! :: |>CUPA TERMINATA :: Diverse discutii pe tema cupei-
Mergi direct la: