Cupe for fun!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cupe for fun!

Organizare de cupe for counter strike 1.6 in special
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Oare sa fie codati in cupa??

In jos 
2 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 9:07 am

steam , steam only *
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 9:08 am

Inca ceva..am zis eu ca sunt pgl?as vrea un quote daca se poate Rolling Eyes
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 9:50 am

M-am uitat p hltv si dupa mine nimeni nu a avut nici un cod:|

areleu(sau c nick are...) a incercat multe wallbanguri,a jucat la sunet:| nu avea nimic nimeni..

Cel putin asta este parerea mea...GG -IFV-
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 10:08 am

ok , nu ma intereseaza pentru ce e cupa , ma intereseaza parerile voastre ok ??? si ma intereseaza decizia asa zisilor "arbitrii" ... daca se pot numi asa ... vreau sa stiu daca imi mai bat capu' si daca imi mai pierd timpu' in continuare cu asa zisa "cupa de counter-strike" ... !!!
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 10:12 am

si...ml7...cum sa nu ne enervam cand vedem cat de ... sunt organizatorii ??? ... ai vazut demo ???
Sus In jos
dSp
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 10:18 am

merci de parere mL7 ... din pacate "arbitrii" nu stiu ce sunt alea wallbug si sunet Very Happy =))) !!! succes
Sus In jos
mL7
Vizitator




Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 11:28 am

Am vbit cu organizatorii si o sa fiu arbitru la unele meciuri,astept sa fie toti organizatorii de acord ...Pentru ca vreau sa nu mai fie probleme de genul acesta:|
Sus In jos
Kapataz
Admin
Kapataz


Mesaje : 113
Data de înscriere : 04/09/2008
Varsta : 35

Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 29, 2008 11:43 am

dSp a scris:
si...ml7...cum sa nu ne enervam cand vedem cat de ... sunt organizatorii ??? ... ai vazut demo ???
dSp ati facut destule aluzii la organizatorii acestei cupe.
TE AVERTIZEZ daca mai faci o acuzatie fara motive intemeiate ca pana acum clanul tau va fi eliminat din cupa.
Pentru cunostiinta ta, ca sa nu zic ca "organizatorii sunt si fac doar pentru ei", daca faceam asta doar pentru noi nu cred ca mai avea rost sa deschid acest forum, puteam pur si simplu sa zic si sa va sterg din cupa si terminam cu toate lucrurile. Dar eu am avut curajul si bunavointa sa cer si alte parereri, daca ati fi citit regulamentul macar o singura data, voi ati fi trebuit sa pierdeti meciul la forfait cu 30-0. Deoarece in regulamentzice clar si citez "7. Jucatorii nu au voie sa foloseasca comanda say, doar say_team. 8. La 3 avertismente in timpul meciului, echipa in cauza va pierde meciul cu 30-0." Si sunt doua dovezi pe demo ca ati folosit say-ul asta exceptand "1. Echipele pot comunica in timpul meciului doar prin intermediul Clan-Leader-ului. In caz contrar echipa va fi sanctionata cu un avertisment." Plus una din poza care mi-a trimiso areleu si e postat pe forum. Asadar eu v-am dat o sansa si se pare ca voi faceti in as fel incat sa o irositi.

ASTEPT SI ALTE PARERI PRO SAU CONTRA cu dovezi
Sus In jos
https://gangsta4cs-cupe.forumgratuit.ro
Luki




Mesaje : 3
Data de înscriere : 29/09/2008

Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 4:34 pm

Clanul evolution dupa meci si dupa revizualizarea demoul a decis ca jucatorul suspectat d cod .. nu are cod. Iar fata d admini.. bv lor ca au pus subiectul asta in discutie...macar a cerut parerea tutoror... nu au luat ei singuri o decizie.
Iar cu privirea la santiunea luata d ifv.. este corecta..sa respectat regulamentul.. un clan nu s poate numi clan adevarat dak acesta nu este in stare sa resepcte niste reguli elementare.. iar voi vb d pgl.. poi in pgl zburati la primul cuvant spus p say. Degeaba aveti skill dak nu stiti sa vb p S_T.
GG adminilor in privinta asta.. au luat decizia corecta.. si cred ca si celelate clanuri sunt deacord cu noi.
Bafta all in continuare.
Cu resepect Evolution.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare sa fie codati in cupa??   Oare sa fie codati in cupa?? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Oare sa fie codati in cupa??
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» ANUNTURI cupa
» Iata PREMIILE pe care le puteti castiga in aceasta cupa:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupe for fun! :: |>CUPA TERMINATA :: Diverse discutii pe tema cupei-
Mergi direct la: